Wszystkie prace oraz zdjęcia na blogu są mojego autorstwa, nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody.

piątek, 26 lipca 2013

Dla uroczej 6-cio latki :-)

Rzadko przychodzi mi robić karteczki dziecięce i problem mam z nimi wcale nie mniejszy niż z kartkami dla mężczyzn... Tym razem uroczy miś w roli głównej - specjalnie dla Zuzi :-)środa, 24 lipca 2013

Na ślub przyjaciół...

Dziś przedstawiam Wam kartkę - kopertową powstałą na okoliczność ślubu znajomych...Miało być koronkowo, delikatnie i perliście... Było :-)

czwartek, 4 lipca 2013

Męska rzecz...

Kartki dla mężczyzn zawsze stanowią da mnie swego rodzaju wyzwanie... Tym razem było podobnie, z tą różnicą, że choć czasu miałam niewiele to kartkę robiło się wspaniale. Papiery z kolekcji "Engraver" okazały się (nie po raz pierwszy zresztą) bardzo "wdzięczne" w scrapowaniu a ich dość specyficzna kolorystyka wymarzona do "męskich" tematów. Zresztą oceńcie sami :-)


wtorek, 2 lipca 2013

Anna to ja!

III Dolnośląskie Letnie Warsztaty Craftowe we Wrocławiu już tuż, tuż....
W tym roku będę miała okazję i niebywałą przyjemność uczestniczenia w tym wydarzeniu. Cieszę się bardzo! Z iście wybuchowej mieszanki niecierpliwości, radości i lekkiej tremy powstał identyfikator na tę okoliczność, który dziś prezentuję...
Zgłaszam go do konkursu na identyfikator w ramach III DLWC.